sobota, 18 czerwca 2011

Rotten Bark.

Dziś kilka słów o zespole, który zrobił na Nas ogromne wrażenie, a mianowicie o Rotten Bark. Zespół powstał w 2005 roku gdy Adrian i Piotrek postanowili razem stworzyć "side-project". Grają pop-punk. Nazwa została wymyślona po imprezie i tak już zostało. Zespół ten poznałyśmy w programie "Must Be The Music - tylko muzyka". Chłopaki będąc teraz rozpoznawalni nie zapominają o swoich fanach, odpowiadają na pytania, prowadzą facebook'a. I z każdym dniem zdobywają coraz więcej fanów. Ciekawostka: Rotten Bark inaczej Zgniła Kora. ;)


Skład zespołu:
- Adi Owsianik
- Kamil Malczyk
- Przemek Niemiec
- Mateusz Struzik
- Tolek Antoniuk

Oficjalny profil na facebook'u:
http://www.facebook.com/rottenbark

Oficjalny profil na myspace:
http://www.myspace.com/rottenbark

Oficjalna strona:
www.rottenbark.org


I jak? Co sądzicie? ;) Według nas są niesamowici, grają muzykę, którą w Polsce artyści zapominają. Najważniejsze jednak jest to jak daleko doszli, co osiągneli, a również to iż kochają to co robią. Cieszymy się, że poznałyśmy tak wspaniały i fenomenalny zespół. Życzymy Im, aby w razie niepowodzeń nie poddawali się i dążyli do spełnienia swoich marzeń, które dają Im tak wiele szczęścia, radości! Życzymy również powodzenia i jak największej liczby koncertów! ;)

2 komentarze:

  1. Ach... lubicie tą samą muzykę co my. ;D Rotten Bark to zespół,który ma wielkie możliwości i wspaniałą przyszłość, grają muzykę, która w Polsce nie jest zbyt powszechna. Ale właśnie tu jest ten problem, Polska ma kłopoty by wypromować artystów na cały świat. xd Mamy nadzieję,że ich kariera będzie rozkwitać z każdym dniem a chłopacy na zawsze pozostaną tacy zwariowani jak są teraz. Byle do sławy.
    Pozdrawiamy. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajni są , a Drops jaki słodki , muahhh

    OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz sprawia nam niezmierną radość! Bardzo dziękujemy! :*