niedziela, 19 czerwca 2011

Star Guard Muffin

Pewnie wiele z Was oglądało 3 edycję Mam Talent. Skoro oglądaliście ją to znacie pewnego chłopaka o imieniu Kamil Bednarek. Zdziwił wszystkich swym ogromnym talentem do śpiewania. Przed programem Kamil grał w pewnym zespole "Star Guard Muffin" no i oczywiście nadal w nim gra, więc po programie Kamil oczywiście miał dokąd wracać. Kilka razy chłopak nawet wystąpił u Kuby Wojewódzkiego. A teraz kilka słów o zespole ;)

Zespół powstał w Brzegu w maju 2008 roku, a ich pierwszym występem był support przed koncertem EastWest Rockers w brzeskim klubie BigStar. We wrześniu grupa zajęła 1. miejsce na Rock Reggae Festiwal Support w Brzeszczach. W listopadzie 2008 Star Guard Muffin został wyróżniony na Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych "Muzyczna Jesień" w Grodkowie. Oczywiście nie musimy Wam mówić jaką muzykę gra ten niesamowity zespół. Otóż reggae ;) Wiele osób zapomina o tym pięknym rodzaju muzyki. Star Guard Muffin przez swoje piosenki, wyrażają także swoje uczucie. Widać to po ich piosenkach.Skład zespołu:
Kamil Bednarek - wokal
Szymon Chudy - gitara
Radek Szyszkowski - instrumenty klawiszowe
Kuba Wojciechowski - gitara basowa
Maciek Pilarz - perkusja
I jak Wam się podobało? ;) 
My sądzimy, że są świetni i dalej powinni kontynuować pracę nad swoim zespołem. Życzymy im wszelkich sukcesów w dalszym rozwijaniu oraz licznych koncertów. Ich najnowsza płyta "Szanuj" ;D A na koniec chciałybyśmy dodać wokal Kamila Bednarka w finale w programie Mam Talent 3 edycja.

1 komentarz:

  1. Są cudowni, naturalni i kochają to co robią. Widać czasem na wywiadach, że są już powoli zmęczeni natrętnymi fankami i ciągłymi koncertami, aczkolwiek te kilkadziesiąt minut na scenie wynagradza im chyba to wszystko. Kamil ma niesamowitą energię - byłam na koncercie, to non stop się uśmiechał, skakał, pieprzył jakieś bajeczki i cieszył się jak głupi (może dlatego, że był zjarany?), a widoczne było u niego zmęczenie, ale ta pozytywna energia go nie opuszcza :) Reszta zespołu - utalentowani muzycy, którzy kochają to co robią i spełniają swoje marzenia. Rozbawia mnie zawsze basista, bo na koncertach śmiesznie się porusza i strasznie wysoko trzyma gitarę :D a pan perkusista - sensownie i śmiesznie odpowiadał w wywiadzie dla cgm.pl ;)
    Dziękuję bardzo za komentarz ;) Miło mi to słyszeć, że moja praca komuś się podoba.
    Pozdrawiam i zapraszam ponownie, gdyż jest nowa notka.
    xoxo

    OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz sprawia nam niezmierną radość! Bardzo dziękujemy! :*