czwartek, 16 czerwca 2011

Stars.

Nie rozumiemy dlaczego niektóre osoby uważane są za gwiazdy, które swoim śpiewem nie zachwycają. Przykładem może być Honey (Honorata Skarbek), której potrzebny był chórek na Top Trendy. Niestety w Polsce osoby z takim głosem są "gwiazdami". Według nas jest za bardzo komercyjna. Jeżeli naprawdę tak pięknie śpiewa to niech to udowodni, a wtedy obiecujemy, że ją docenimy. Osobą wyróżniającą się jest Marcin Czyżewski, który naprawdę ma fenomenalny wokal. Utwory w Jego wykonaniu nabierają znaczenia. Kolejnymi osobami są Michał Szpak, Ada Szulc i Gienek Loska, którzy po występie w x-factorze pokazali iż w Polsce również są osoby z niezwykłymi zdolnościami.

Sorry, ale co to ma być? Bez chórku nie dałaby sobie rady. Ale to przecież "gwiazda".

Gienek ma nadzwyczajny talent. Jest niesamowity.
Marcin swoim wokalem zachwyca chyba każdego. Udowodnił, że potrafi śpiewać i za to mu dziękujemy!

Ada ma niezwykły wokal. Dziewczyna o nieskazitelnie czystym głosie.
Michał ma przeogromny talent! Niestety coraz częściej ludzie patrzą na to jak artysta wygląda, a nie na to jak przekazuje utwór, jak śpiewa. Jednak Michał udowodnił, że jest artystą godnym podziwu. Gratulujemy!

"Prawdziwy artysta nie posiada dumy. Widzi on, że sztuka nie ma granic, czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu, i podczas gdy inni podziwiają go, on sam boleje nad tym, że nie dotarł jeszcze do tego punktu, który ukazuje mu się w oddali, jak światło słońca."
— Ludwig van Beethoven

1 komentarz:

  1. Tak Honorata to naprawdę wyjątek. Negatywny okropny wyjątek który nie ma głosu (choć twierdzi inaczej)....

    OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz sprawia nam niezmierną radość! Bardzo dziękujemy! :*