sobota, 25 lutego 2012

Recenzja płyty Rotten Bark - "Stuck in Here"


 Dnia 18 października 2011r. do sklepów trafiła płyta zespołu Rotten Bark "Stuck in Here". Zespół miałam okazję poznać w programie "Must be the Music - Tylko Muzyka". Już od pierwszego występu zrobili na mnie duże wrażenie. Grupę tworzy pięciu niesamowitych chłopaków:


Adrian Owsianik (Adi) - gitara prowadząca, chórki


Kamil Malczyk (Drops) - wokal


Tomasz Antoniuk (Tolek) - gitara rytmiczna


Mateusz Struzik (Matt) - gitara basowa


Łukasz Tomczak (Bolo) - bębny

Chłopaki współpracują z wytwórnią My Music oraz tworzą muzykę z gatunku pop punk. "Stuck in Here" już od pierwszego utworu "I don't mind" udowadnia, że płyta jest godna uwagi. Na początku utworu panuje spokój, a już w refrenie następuje dynamika. Przebój bardzo łatwo wpada w ucho.
Kolejnym utworem jest jakże szybki "Waste your time (I just love Beer!)", który potrafi ucieszyć każdego.
Krążek jest różnorodny i każdy znajdzie w nim coś dla siebie, nawet zwolenników ballad powinny zainteresować takie utwory jak: "I Got You On My Own" czy "Memories".
Album posiada dwanaście kawałków, które powodują, iż można poczuć się jak w słonecznej Californii.
Na okładce płyty znajduje się mnóstwo dziewczyn w bikini. Wiele z nich wychodzi z budynku, a niektóre spoglądają przez okna. Kilka dziewczyn opala się oraz jest na dworze. Na środku okładki jest chłopak (przypuszczam, że to Drops). Na płycie znajduje się kawałek, który już w programie muzycznym spowodował zachwyt jury, pt.: "King of the Disco". Utwór bardzo dynamiczny, żywiołowy. Sprawia, że gdy tylko go słyszę jestem wniebowzięta.
Uważam, że "Stuck in Here" to jeden z najlepszych albumów 2011 roku. Chłopaki wykorzystali swoją sławę w 100%. Słuchając ich kawałków można wywnioskować, iż kochają to co robią i sprawia im to niezmierną radość.
Moim zdaniem płyta jest niesamowita oraz sprawia, że gdy ją słucham zapominam o wszystkim. Oceniając daję 10/10 gdyż pokazali na co ich stać i, ze warto spełniać swoje marzenia na przekór wszystkiemu.


P.S. Przepraszam za jakiekolwiek błędy, ponieważ była to moja pierwsza tak poważna recenzja.

3 komentarze:

 1. Podoba mi się ich kawałek " King Of The Disco " ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja słyszałam tylko tą 1 ;d ;)! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaaaaaaaa Bolo jakie włosy ♥ ha!

  Kocham ich ♥

  OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz sprawia nam niezmierną radość! Bardzo dziękujemy! :*