wtorek, 12 czerwca 2012

LemON!

Witaaajcie kochani! Jak już mówiłam, postaram się częściej dodawać posty, dlatego dzisiaj kolejny :)

Emocje EURO 2012 nadal trwają, a ja nie mogę się oprzeć wrażeniu, że przecież nie chodzi tutaj tylko o strzelanie goli. Owszem to też jest ważne! Ale nie zapominajmy o wspólnym świętowaniu zwycięstwa, radości ze wspólnego kibicowania, a nawet ze zwycięstwa innej drużyny, gdyż przecież Wszyscy jesteśmy tacy sami!
Chodzi o to, że kibicując drużynie, której się nie powiedzie, nie należy od razu się poddawać i tracić wiarę w swoich faworytów.
hmm..w sumie po ostatnim przegranym meczu Portugalii (której kibicuję całym moim sercem) załamałam się, ale pomyślałam, że to przecież nie koniec! Oni wciąż mają szansę oraz ludzi którzy w Nich wierzą! Dlatego apeluję iż nie należy przejmować się przegraną faworytów gdyż wszystko może się jeszcze zmienić! :)

Dziś chciałabym polecić Wam wspaniały zespół, który poznałam w 'Must be the Music' [jak zawsze tak w ogóle], a mianowicie LemON.
Zespół LemON powstał zaraz po telefonie informującym o zakwalifikowaniu się do Must Be The Music :) Pomysł na wspólne granie powstał w głowie Igora, Łemka, który wychowany w łemkowskiej rodzinie, śpiewający od zawsze a obecnie studiujący wokalistykę jazzową skąd został przekazany Adamowi Horoszczakowi ( kuzyn Igora ), niesamowicie inteligentnemu i zdolnemu człowiekowi, który również wychowany w łemkowskiej rodzinie nasączony był muzyką, pomysł i chęć grania zaowocował w znalezienie prawdziwych wirtuozów instrumentu. Skrzypek Andrzej Olejnik, perkusista Piotr Budniak i basista Piotr Kołacz.

Wszyscy z tych gości są wrażliwcami i emocjonalnie patrzą na świat. Odbierają i widzą wiele. Faceci po niezłych historiach w życiu, które ukształtowały brzemienie ich muzyki. Te wszystkie emocje: radość, złość, strach, smutek które siedzą w serduchach starają się przekazać innym. Ciężko nazwać jest muzykę, którą grają. Jest naszpikowana emocjami, prawdą i tak chcą by była odbierana.


 

 


Miłego wieczoru ;* <3

5 komentarzy:

 1. Masz rację, ostatni jeszcze będą pierwszymi :) a nóż, może Polska pokaże klasę? :)
  pozdrawiam i zapraszam do mnie, gdyż pojawiła się nowa notka ;)
  p.s. dodaję też do obserwowanych.

  OdpowiedzUsuń
 2. I just found your blog and I think it is amazing.I will come again for sure If you want we could follow each other? If you want just follow me and send me your link on lavieenrose.blog8@gmail.com and I will follow you immediately
  http://liliemarlen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. jakos srednio mi sie podobali w mbtm :>

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za komentarz u mnie (nie wiem czy nie po raz drugi :D)

  Zapraszam do mnie, gdyż pojawiła się nowa notka na obu blogach.

  www.rudesixy.blogspot.com

  www.heroineofdreams.blogspot.com

  pozdrawiam i zachęcam do obserwowania i komentowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. uważam że 1. edycja była najlepsza (y) Bo Rotten Bark . ♥

  OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz sprawia nam niezmierną radość! Bardzo dziękujemy! :*