sobota, 7 lipca 2012

Arbuz! ♥

Siemaa! Jak spędzacie tegoroczne wakacje? Podzielcie się tym z nami! :)

Bo akurat tak się składa, że my z Suzen wybrałyśmy się wczoraj nad malte (czyli jezioro) i po drodze wstąpiłyśmy do 'Piotra i Pawła' aby kupić połowę arbuza i plastikowe łyżki. Po zakupach natychmiast wybrałyśmy się nad jezioro, aby skosztować ten wyśmienity owoc! Początkowo jadłyśmy go łyżkami, ale Suzen wpadła na genialny pomysł, aby podzielić go na dwie części, z czego wynikła niezła katastrofa, gdyż narobiłyśmy bałaganu i wszędzie leżały pestki. Gdy myślałyśmy, że nikt nie przyjdzie doszły do nas odgłosy pewnej pary dochodzącej do naszego tajnego miejsca, musiałyśmy jeść jak ludzie, ale niestety nam to nie wyszło i wyrzuciłyśmy łyżki, po czym jadłyśmy naszego arbuza dosłownie jak prosięta. xD W pewnym momencie nam obydwóm zachciało się plunąć pestkami jak najdalej do wody.. oczywiście Paulina w tym wygrała.. ^^ Gdy myślałyśmy, że to koniec naszej przygody poszłyśmy pluskać się brudną wodą z jeziora! :D Oczywiście Paulina nie wytrzymała i musiała mnie opryskać wodą xd Myślałam, że ją zabiję..
Na koniec koło godziny 21 ruszyłyśmy na bosaka na tramwaj, na który oczywiście się spóźniłyśmy :) 
W tramwaju miałyśmy ogromne szczęście i napotkałyśmy się za nami na dwóch, uroczych oraz przystojnych chłopaków (koło 17-stki) i aby im zaimponować zaczęłyśmy rozwiązywać krzyżówkę (kiepsko nam to szło), np. pytanie "Jaki jest rodzaj pantofla?", na co Suzen musiała głośno odpowiedzieć "Pantofel", omal nie umarłam ze śmiechu.. 
Przynajmniej nie tylko my robiłyśmy ogromny harmider, lecz również kibice Barcelony, którzy najzwyczajniej przeklinali, śmiejąc się przy tym głośno i krzycząc na cały tramwaj różne głupie rzeczy.

+ piosenka, która idealnie pasowała do tamtej chwili :D


2 komentarze:

Każdy Wasz komentarz sprawia nam niezmierną radość! Bardzo dziękujemy! :*